Hakkımızda Fenerbahçe Ankara Spor Okulları |Basketbol Okulu, Voleybol Okulu, Futbol Okulu, Cimnastik Okulu, Boks Okulu Yaz Okulu

Hakkımızda

Ankara’da; Basketbol Okullarımız Eylül 2001, Voleybol Okullarımız Eylül 2004, Futbol Okullarımız Ekim 2015, Cimnastik Okullarımız Eylül 2017, Boks Okullarımız ise Mart 2019 döneminden bu yana aralıksız faaliyetlerini göstermektedir. Fenerbahçe Basketbol – Voleybol – Futbol – Cimnastik & Boks Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Fenerbahçe Spor Okulları olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Bu planlama dahilinde amacımız; A takımlarımıza profesyonel oyuncular yetiştirebilecek kalitede antrenmanlar yapmak, sporcularımıza Fenerbahçe sevgisini hissettirmek, Fenerbahçe ruhunu ve prensiplerini sporun her dalına yayarak yetenekli ve spor ahlakı olan bireyler yetiştirmek olmaktadır.

Tüm genç sporcu adaylarını, Fenerbahçe farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,


Covid-19 Önlemleri
Dosyayı Görmek için Tıklayınız